У Тальному поліція затримала нетверезого чоловіка, який викрав авто у товариша в Умані

Як інформує ГУНП у Черкаській області, до Уманського відділу поліції від місцевого жителя надійшло повідомлення про те, що з території одного із підприємств, де він працює, було вчинено незаконне заволодіння його автомобіля. Заявник розповів, що на території підприємства він та його знайомий вживали алкогольні напої.

Під час розмови товариш попросив у нього автомобіль, щоб поїхати по справах до Тального, але власник відмовив. Через деякий час, вийшовши на вулицю, він побачив, що його автомобіль зник та разом з ним і товариш. Працівники поліції надали орієнтування на найближчі пости районів для розшуку автомобіля та зловмисника. Так, під час проведення заходів поліцейські виявили та зупинили автомобіль потерпілого. За кермом сидів товариш заявника, який перебував в стані алкогольного сп’яніння.
У Тальному поліція затримала нетверезого чоловіка, який викрав авто у товариша в Умані

За вказаним фактом слідчими Уманського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України, а також адміністративні протоколи за статтею 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення та за статтею 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
03.12.2019 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter