В Умані 27-річного одесита судитимуть за вбивство через необережність

В Умані 27-річного одесита судитимуть за вбивство через необережністьЯк інформує Уманська місцева прокуратура, нею здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом смерті 17-річного хлопця влітку 2019 року на будівництві в м.Умань.

У ході досудового розслідування встановлено, що 16 серпня 2019 року, в ранковий час, 27-річний одесит, перебуваючи на будівництві по вул.В.Мономаха, м. Умані, виконуючи будівельні роботи та знаходячись на першому поверсі вказаного будівництва, здійснюючи роботи із підняття мішків з піском на шостий поверх будівлі, за допомогою електронного підіймача, підіймав на шостий поверх мішки з піском, які там приймав неповнолітній уманчанин. Здійснивши черговий підйом мішків з піском, та чекаючи на їх розвантаження, 27-річний чоловік вирішив пожартувати із неповнолітнім напарником, що знаходився нагорі та натиснув кнопку драбини. Саме в цей момент потерпілий хотів дістати з корзини мішок з піском. Коли та рвонула вниз, хлопець не втримався на ногах і впав з висоти 6 поверху на бетонне покриття поверхні першого поверху, після чого його смерть настала миттєво.

15 листопада 2019 року Уманською місцевою прокуратурою за наслідками досудового розслідування затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно 27-річного чоловіка за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України (вбивство, вчинене через необережність).

Крім того, повідомляємо, що досудове розслідування у кримінальному провадження за ч. 2 ст. 272 КК України по факту порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, що спричинило загибель людей, триває, встановлюються всі обставини та винні у смерті підлітка особи.
22.11.2019 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter