У Черкасах затримано азербайджанського хакера. Готується екстрадиція на батьківщину

У Черкасах затримано азербайджанського хакера. Готується екстрадиція на батьківщину За клопотанням Черкаської місцевої прокуратури суд застосував екстрадиційний арешт до громадянина Азербайджанської Республіки, котрий перебуває в міжнародному розшуку за обвинуваченням у порушенні правил конфіденційності та безпеки використання комп’ютерних систем, незаконного отримання доступу до баз даних комп’ютерів, з метою отримання даних, що зберігаються в них, нелегальному отриманні інформації про банківські картки, які належали іноземним громадянам, незаконному використанню цих карток для операцій з онлайн-продажу та інтернет-магазинів, і, як наслідок, завдання шкоди власникам цих карток у великих розмірах.

Затримання 43-річного чоловіка відбулося 7 листопада в м.Черкаси співробітниками Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області у взаємодії з Черкаською місцевою прокуратурою.

Відповідно до ухвали суду затриманий в м.Черкаси громадянин Азербайджанської Республіки перебуватиме під вартою у державній установі «Черкаський слідчий ізолятор» до вирішення питання щодо його екстрадиції до компетентних органів Азербайджанської Республіки.
14.11.2019 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter