Двох жителів Черкаського району за крадіжку авто та розпусні дії відносно малолітньої засудили до 6 років позбавлення волі

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіків, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб), ч. 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх, тобто вчинення розпусних дій щодо малолітньої особи) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що в одному із сіл Черкаського району, два чоловіки, за попередньою змовою, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння за раптово виниклим умислом протиправно, таємно, умисно, з корисливих мотивів, усвідомлюючи протиправність своїх дій, незаконно заволоділи автомобілем «Daewoo» моделі «Nexia», ринкова вартість якого відповідно до висновку експерта могла складати 62 860,00 грн., поїхавши в напрямку розважального закладу.

Крім того, один із вищевказаних чоловіків вчинив розбещення малолітньої, а саме розпусні дії сексуального характеру.

Вироком Черкаського районного суду одного із зловмисників визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 289, ч. 2 ст. 156 КК України та призначено покарання у вигляді 6 років позбавлення волі без позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю, іншого – визнано винним у вчиненні незаконного заволодіння транспортним засобом та на підставі ст. 75 ККУ звільнено від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.
13.11.2019 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter