Під час перевірок у Черкаському слідчому ізоляторі прокуратура виявила порушення режимних вимог та технічного облаштування

Під час перевірок у Черкаському слідчому ізоляторі прокуратура виявила порушення режимних вимог та технічного облаштування Органами прокуратури Черкаської області у жовтні поточного року проведено перевірки у виправних колоніях області та ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» області щодо дотримання конституційних прав ув’язнених і засуджених, а також режимних вимог.

Установлено, що незважаючи на вжиті органами прокуратури заходи, у діяльності зазначених піднаглядних установ продовжують мати місце порушення вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, Закону України «Про попереднє ув’язнення» та інших нормативних і підзаконних актів. Зокрема, під час зазначених перевірок виявлялися порушення в частині додержання режимних вимог, технічного облаштування вказаних установ.

З метою усунення виявлених порушень органами прокуратури області на адреси керівників установ виконання покарань та ДУ «Черкаський слідчий ізолятор» внесено три акти прокурорського реагування, які на цей час перебувають на розгляді.
13.11.2019 10:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter