У Черкасах поліція зафіксувала факт продажу алкоголю неповнолітнім

За повідомленням ГУНП у Черкаській області, профілактичний рейд проводився в Черкасах інспекторами сектору ювенальної превенції Черкаського відділу поліції в рамках акції "Відповідальність починається з мене". В одному із розважальних закладів міста поліцейські виявили двох неповнолітніх хлопців, які придбали алкогольні напої та збиралися їх вживати.
У Черкасах поліція зафіксувала факт продажу алкоголю неповнолітнім

На жінку, яка продала пиво дітям, складено адміністравний протокол за частиною 2 статті 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Поліція Черкаської області нагадує, що згідно статі 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва, обігу спирту етилового, плодового і коньячного, алкогольних напоїв і тютюнових виробів» заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Також, цією статтею визначено, що продавець пива, крім безалкогольного, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який їх купує, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.
05.11.2019 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter