Під час одержання хабара затримано працівника патрульної поліції Черкаської області

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, яке розслідується слідчими Державного бюро розслідувань за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Під час одержання хабара затримано працівника патрульної поліції Черкаської області

Зокрема, 24 жовтня правоохоронці викрили працівника відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції в Черкаській області ДПП НПУ під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 4 тис грн за прискорення отримання дозвільних документів на здійснення господарської діяльності.

Відразу після одержання неправомірної вигоди правоохоронця затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Слідчо-оперативні заходи проведено спільно прокурорами, слідчими Державного бюро розслідувань й оперативними співробітниками Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.
25.10.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter