Прокуратура: У Черкасах судитимуть медпрацівників за недбале лікування новонародженої дитини

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування в кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання професійних обов’язків медичними працівниками, що спричинило тяжкі наслідки для новонародженої дитини.

У ході слідства з’ясовано, що медичні працівники одного з закладів міста Черкаси при лікуванні новонародженої дівчинки неналежно виконали свої професійні обов’язки, внаслідок недбалого та несумлінного до них ставлення, що в сукупності призвело до невиправних змін обличчя дитини.

З урахуванням встановлених досудовим розслідуванням даних, двом медичним працівникам повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому) Кримінального кодексу України.

На цей час вживаються заходи щодо повного та всебічного з’ясування обставин вчинення кримінального правопорушення й застосування до осіб, які його вчинили, належної правової процедури.
16.10.2019 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter