У Черкасах судитимуть двох підприємців за привласнення 320 тис. грн. під час виконання будробіт

У Черкасах судитимуть двох підприємців за привласнення 320 тис. грн. під час виконання будробіт Як повідомлялося раніше Черкаською місцевою прокуратурою, директор товариства К., достовірно знаючи заплановані обсяги та види будівельних робіт, склав та видав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів, видів та вартості виконаних робіт, привласнивши кошти місцевого бюджету на близько 320 тис. грн.

У ході проведення досудового розслідування приватному підприємцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.).

Разом з цим, Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою у вказаному кримінальному провадженні повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191 КК України (пособництво у заволодінні чужим майном, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому повторно за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах) та ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 КК України (пособництво у складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки, вчиненому за попередньою змовою групою осіб) фізичній особі-підприємцю, який здійснював контроль за якістю і об’ємом робіт на об’єкті будівництва.

На даний час процесуальним прокурором затверджено та скеровано обвинувальні акти відносно вказаних осіб до суду для розгляду по суті.
16.10.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter