Придніпровський райсуд засудив киянина та грузина за грабіж подружжя пенсіонерів до 10-ти та 11-ти років позбавлення волі

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси 36-річного громадянина Грузії засуджено до 11 років позбавлення волі та 28-річного жителя Київської області до 10 років позбавлення за вчинення розбійного нападу на подружжя пенсіонерів.

В ході судового розгляду встановлено, що вказані особи за попередньою в лютому 2018 року з метою вчинення розбійного нападу через незамкнені вхідні двері проникли до домоволодіння, що розташоване в одному із сіл Золотоніського району, в якому перебували потерпілі – подружжя пенсійного віку, де із застосуванням до останніх фізичної сили, що проявилося у нанесенні ударів руками та ногами по обличчю та тілу потерпілих, а також погрожуючи останнім застосуванням фізичної розправи, демонструючи предмет зовні схожий на пістолет, що загрожувало їхньому життю та здоров’ю, яку останні сприймали реально, відкрито заволоділи майном потерпілих на загальну суму майже 100 тис. грн.

Чоловіки були раніше судимими за вчинення злочинів проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не стали та вчинили вищевказаний злочин.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив 36-річного громадянина Грузії до 11 років позбавлення волі та 28-річного жителя Київської області до 10 років позбавлення.
03.10.2019 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter