У Черкасах за привласнення 287 тис. грн. під час ремонту дитячого садочку судитимуть директора ПП

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами заволодіння бюджетними коштами під час ремонту одного з дошкільних навчальних закладів в м. Черкаси.

Слідством установлено, що директор одного з приватних підприємств спільно з пособником шляхом складання і видачі завідомо неправдивих офіційних документів заволодів бюджетними коштами на загальну суму 287 тис. грн., які були виділені на ремонт одного з черкаських дошкільних навчальних закладів.

Як повідомлялось раніше, на підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаних злочинів, останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

На даний час досудове розслідування завершено та вирішується питання щодо скерування обвинувального акту до суду.

За вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
20.09.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter