В Умані суд звільнив з-під варти 50-річну жінку, затриману за збут амфетаміну

Уманською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні по факту потворного збуту психотропної речовини – амфетамін.

Досудовим розслідуванням, що 50-річна уманчанка, невстановленого досудовим розслідуванням часу та дати, при невстановлених обставинах, придбала у невідомої особи поліетиленовий пакетик з порошкоподібною речовиною та, впевнившись в тому, що дана речовина являється психотропною, стала її незаконно зберігати при собі, з метою подальшого збуту.

13 вересня 2019 року вказана жінка, перебуваючи в приватному житловому будинку м. Умань, діючи умисно та цілеспрямовано, з корисливих мотивів, повторно, незаконно збула, тобто продала за гроші в сумі 500 грн. два поліетиленових пакетики, в яких містилась порошкоподібна психотропна речовина – амфетамін.

Того ж дня зловмисниця була затримана в порядку ст.208 КПК України та Уманською місцевою прокуратурою за вказаним фактом їй повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального кодексу України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропної речовини, вчинене повторно, особою, яка раніше вчиняла злочин передбачений 317 КК України).

Крім того, Уманська місцева прокуратура невідкладно звернулась з клопотанням до Уманського міськрайонного суду про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, проте, 16 вересня 2019 року суд у задоволенні клопотання відмовив та ухвалив звільнити підозрювану з-під варти.

Наразі місцева прокуратура готує апеляційну скаргу на вказану ухвалу слідчого судді до Апеляційного суду Черкаської області.
17.09.2019 08:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter