У Кам'янці судитимуть підприємця, який з 2012 року умисно не погашає 100 тис. грн. збитків, завданих державі

Як інформує Кам’янський відділ Смілянської місцевої прокуратури, ними скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного невиконання судового рішення.

В ході досудового розслідування встановлено, що житель Кам’янського району заборгував перед державою більше 100 тис. грн. збитків, які стягнуті з останнього за судовим рішенням 2012 року.

Поряд з цим, боржник, не маючи наміру погашати заборгованість, умисно ухилявся від її сплати, не дивлячись навіть на те, що займався підприємницькою діяльність від якої отримав не малу суму доходів.

Зібравши достатні докази, прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 Кримінального кодексу України, як умисне невиконання рішення суду, яке набрало законної сили та наразі судом призначено підготовче судове засідання.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на строк до трьох років.
09.09.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter