У Черкасах директор ПП та ФОП підозрюються в заволодінні 287 тис. грн. бюджетних коштів, - прокуратура

Черкаською місцевою прокуратурою зібрано достатньо доказів, на підставі яких директору приватного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Установлено, що підозрюваний за попередньою змовою з фізичною особою – підприємцем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту покрівлі одного з дошкільних навчальних закладів міста Черкаси та заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 287 тисяч гривень, чим спричинили матеріальну шкоду охоронюваним державним інтересам в особі Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Пособнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне й неупереджене з’ясування всіх обставин події.
29.08.2019 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter