Підлітки розтрощили обладнання на півмільйона гривень у цеху Монастирищенського машинобудівного заводу

Підлітки розтрощили обладнання на півмільйона гривень у цеху Монастирищенського машинобудівного заводуОхоронці Монастирищенського машинобудівного заводу виявили в зачиненому цеху підприємства. шістьох підлітків віком від 12 до 15 років. Вони трощили електрощитові підприємства. Ще трьох зловмисників упіймали на даху заводу.

– Загальна сума збитків – близько 500 тисяч гривень, – бідкається директор підприємства Володимир Трохимчук. Вандали добре знали, коли можна починати трощити. О 17-00 робітники вимкнули щитову з електронапругою, о 18-00 охоронці обійшли територію заводу. Все було спокійно. А вже о 19-10 налетіла банда, яка нищила на своєму шляху все і вся. Вони явно не на шматок хліба собі крали. Я ще не знаю, кому вигідно розтрощити ковальсько-штампувальний цех.

Директор говорить, що підприємство відновить свою роботу не швидко.
– Треба думати, де брати гроші на відновлення. Надії на те, що збитки відшкодують батьки затриманих немає. Звісно, буде слідство й суд, але це триватиме довго. До того ж майже всі вони із неблагополучних родин. Їм просто ніде взяти ці гроші.

За часів Союзу і в перші роки незалежності Монастирищенський машинобудівний завод випускав різноманітні котли опалення. Для міста це було бюджетоутворююче підприємство. Згодом воно зупинилося. Останнім часом дирекція знову налагодила випуск котлів.

Юрій Стригун gazeta.ua
28.08.2019 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter