В Уманському районі поліція затримала чоловіка, який у лісі напав на єгеря та відібрав у нього зброю

Як інформують у ГУНП у Черкаській області, до Уманського відділення поліції надійшло повідомлення, що в одному із лісництв невідомий чоловік напав на місцевого єгеря та заволодів його зброєю. На місце події негайно виїхала група реагування патрульної поліції. Під час спілкування з потерпілим поліцейські з’ясували, що до єгерського будиночка прийшов невідомий чоловік, напав на єгеря, вдарив його, заволодів спорядженою рушницею, після чого втік.

В Уманському районі поліція затримала чоловіка, який у лісі напав на єгеря та відібрав у нього зброю


На затримання озброєного зловмисника було орієнтований особовий склад Уманського відділення поліції. Поліцейські визначили можливий напрямок руху підозрюваного та почали його переслідувати. Під час «прочісування» лісосмуги до поліцейських підійшли двоє місцевих жителів, мати з сином, які розповіли, що на них нещодавно напав озброєний чоловік. Погрожуючи рушницею, він заволодів мобільним телефоном, грошима в сумі 50 гривень та корзиною з яблуками, після чого з викраденим майном втік.

Уточнивши напрямок руху зловмисника, поліцейські продовжили його пошуки і протягом 30 хвилин його місцезнаходження було встановлено. Зловмисник переховувався на території місцевих очисних споруд. Поліцейські оточили територію по периметру та затримали чоловіка.

Зброю та частину речових доказів вилучено. Чоловіка затримано.
19.08.2019 19:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter