До 4-х років позбавлення волі засуджено черкащанина за неправдиве повідомлення про замінування

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, останнім часом у місті Черкаси набули широкого резонансу неправдиві повідомлення про замінування закладів охорони здоров’я, торгівельних центрів, дитячих садочків, Головного управління Національної поліції в Черкаській області, які надходили з мобільних телефонів та на електронну адресу чергової оперативного реагування Головного управління Національної поліції в Черкаській області та ДСНС в Черкаській області.

За одним із таких фактів Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно чоловіка, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що 54 – річний житель міста Черкаси, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, зателефонував зі свого мобільного телефону диспетчеру ДСНС в Черкаській області та достовірно знаючи про неправдивий характер поширюваної ним інформації, розуміючи, що таке повідомлення викличе обстановку страху у населення та порушить громадську безпеку, повідомив завідомо неправдиву інформацію про замінування залізничного вокзалу по вул. Крупської, 1 в м. Черкаси, після чого поклав слухавку.

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси зловмисника визнано винним у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 259 КК України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнено від відбування покарання з випробуванням із встановленням іспитового строку 2 роки.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.
16.08.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter