Черкаська прокуратура перевіряє законність конкурсу з призначення єдиного управителя у 848 багатоквартирних будинках у Черкасах

Черкаська прокуратура перевіряє законність конкурсу з призначення єдиного управителя у 848 багатоквартирних будинках у Черкасах Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.

Досудовим розслідуванням установлено, що 14.12.2018 виконавчим комітетом Черкаської міської ради прийнято рішення № 1176 «Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси».

У подальшому, 13.02.2019 на сайті Черкаської міської ради оголошено конкурс з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси.

За результатами вказаного вище конкурсу одне товариство отримало повну монополію на утримання багатоквартирних будинків м. Черкаси, де не створені ОСББ, загалом 848 будинків.

У рамках відкритого кримінального провадження слідчим відділом Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області спільно з Управлінням захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії, спрямовані на встановлення об’єктивної істини в справі.

З метою перевірки законності дій посадових осіб Черкаської міської ради та товариства, яке отримало монополію, на підставі ухвал слідчого судді проводиться тимчасовий доступ до речей і документів, які перебувають у власності товариства та тендерної документації, яка знаходиться у володінні Черкаської міської ради. Після вилучення та опрацювання зазначених документів буде вирішено питання про призначення судово-економічної експертизи.

Крім того, до проведення досудового розслідування залучені працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.
Досудове слідство триває та перебуває на постійному контролі Черкаської місцевої прокуратури.
14.08.2019 08:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter