На стадіоні "Колос" в Катеринополі вандали розбили 50 глядацьких стільців на 17 тис. грн.

За інформацією Черкаського спорту, в Катеринополі вчинено черговий акт вандалізму на території стадіону «Колос».

«Невідомі виламали ворота, пошкодили секцію огорожі, поламали лавочки. Усе це, очевидно, справа рук звичайнісіньких вандалів. Проте, для чого це було зроблено – не зрозуміло»,− нарікає голова районної ради Віталій Верета на офіційному сайті.

Як з’ясувалося, нищать стадіон «не вперше і навіть не вдруге». Чи вдалося полагодити пошкоджене, розповідає директор Катеринопільської спортивної школи Володимир Король. «Звісно, те, що могли, ми відремонтували відразу ж, на другий день: ворота, огорожу, двері до коментаторської. Ці двері були з ролет, тепер ми приварили решітку. Добряче витратились на металопрофіль. Однак побиті пластикові стільці ми відремонтувати не в силі. Потрібно купувати нові. За два рази наші хулігани розбили близько півсотні стільців. Зараз одне таке крісло коштує десь 300-350 грн. (залежно від виробника). Отже, загалом виходить понад 15, 17 тисяч гривень. Навіщо було ламати, не розумію! Адже для громади все облаштовано. Ми давно мріємо побудувати поле для дитячої футбольної ліги, але повсякчас доводиться викидати кошти на незаплановані ремонти».

Король розповідає, що катеринопільське футбольне поле – одне із кращих в області (окрім полів самих Черкас). Але місцеві шибайголови ним не дорожать. Час-від-часу по ньому гардесують то скутерами, то мотоциклами, то машинами, не цінуючи ні коштів, вкладених у стадіон, ні праці людей, які його обслуговують. А тим часом лише один кілограм газонної трави для футбольного поля коштує 100 гривень. Загальна площа стадіону 22 тис. кв. м. Усю її, а також частину території біля Будинку культури, обслуговують лише два робітники: обкошують, прибирають, поливають траву, де необхідно, фарбують, білять. «Буває, з одного боку викосили, а з іншого вже трава піднялась. Роботи вдосталь. А тут ще доводиться пляшки щоранку збирати, розбите та поламане ремонтувати. Безкарність породжує вседозволеність», − нарікає посадовець.
09.08.2019 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter