Директора ПП судитимуть за привласнення 819 тис. грн., виділених на ремонт системи теплопостачання в лікарні в Черкаському районі

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом заволодіння коштами державного бюджету з виконання робіт щодо капітального ремонту мережі теплопостачання одного з лікувальних закладів Черкаського району, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах), ч. 2 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу України.

Слідством установлено, що директор одного з приватних підприємств спільно з пособниками складав і видавав завідомо неправдиві офіційні документи та заволодів коштами державного бюджету на загальну суму 819 тисяч гривень, які були виділені на капітальний ремонт мережі теплопостачання одного з лікувальних закладів Черкаського району.

Як повідомлялось раніше, на підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів службовій особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Крім того, зібрано докази вини пособників у вчиненні вказаних злочинів, останнім повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт та направлено до суду для розгляду по суті.
02.08.2019 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter