Прокуратура Черкаської області продовжує коментувати звинувачення Мушиєка, Бондаренко й Кухарчука на вчорашній зустрічі з Президентом Зеленським

У прокуратурі Черкаської області поширили другу частину відповіді на вчорашні звинувачення під час візиту Президента України Володимира Зеленського з боку депутата Черкаської облради Михайла Мушиєка, мера Черкас Анатолія Бондаренка та Дмитра Кухарчука на адресу прокуратури Черкаської області.

Так, прокуратурою Черкаської області за результатами розслідування слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 2 директорів черкаських приватних товариств і їх фактичного власника, який є депутатом Черкаської міської ради, за ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем); ч. 3 ст. 28, ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів); ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 366 (службове підроблення), ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

За ефективного процесуального керівництва прокуратури області слідством установлено, що керівники двох підприємств м.Черкаси, діючи під керівництвом їх фактичного власника (представник згаданої вище політичної сили), який створив організовану групу з метою вчинення злочинів, упродовж 2016-2018 років, шляхом видачі та використання завідомо підроблених офіційних документів про неіснуючі фінансово-господарські відносини, ухилилися від сплати податків на суму 4,6 млн грн.

Окрім того, вказані особи упродовж 2016 року, шляхом завищення вартості підрядних робіт із капітального ремонту об’єктів інфраструктури міста, заволоділи бюджетними коштами на суму 1,7 млн грн.

У ході досудового розслідування завдані державі завдані збитки в сумі 6,3 млн грн. не відшкодовано, у зв’язку з чим судом задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на майно вартістю 3,2 млн грн. Також в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 4,6 млн грн. несплачених податків та 1,7 млн грн. привласнених коштів.

Стороною обвинувачення буде забезпечено повний та неупереджений судовий розгляд з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до кримінальної відповідальності.

У той же час правоохоронними органами області розслідується ряд інших кримінальних проваджень щодо протиправної діяльності зазначених вище осіб.
01.08.2019 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter