Жителя Монастирищенського району за вбивство засуджено до 14 років позбавлення волі

Як інформують в Уманській місцевій прокуратурі, Монастирищенським відділом Уманської місцевої прокуратури забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Монастирищенського району за ч. 1 ст. 115 КК України, – умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині.

Встановлено, що вказаний громадянин 05.11.2016, близько 22 год. 30 хв., діючи умисно та цілеспрямовано, усвідомлюючи протиправність своїх дій і бажаючи настання суспільно небезпечних наслідків, направлених на позбавлення життя особи, знаходячись на території колишнього аеродрому, з пістолета марки «ПМ», здійснив три постріли, два з яких в голову потерпілому 56-річному чоловікові, в результаті чого останній отримав вогнепальні кульові поранення голови з переломами кісток основи та склепіння черепа з розтрощенням головного мозку, від яких відповідно до висновку судово-медичного експерта настала смерть.

Вироком Придніпровського районного суду м.Черкаси від 29.07.2019 обвинуваченого визнано винним та засуджено до покарання у виді 14 років позбавлення волі з поміщенням до кримінально-виконавчої установи.
29.07.2019 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter