У Черкасах за звинуваченням у службовій недбалості судитимуть педіатра-неонатолога

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов'язків.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в 2015 році лікар-педіатр-неонатолог міського пологового будинку м. Черкаси неналежно виконала свої професійні обов'язки, що спричинило тяжкі наслідки для новонародженої дівчинки у вигляді знівечення обличчя внаслідок загоєння опікових ран, для виправлення яких необхідне оперативне втручання.

Вирішити питання про наявність або відсутність складу злочину в діях медпрацівників, як і надання медичної допомоги новонародженій дитині, не було можливим через тривале здійснення необхідних судмедекспертиз.

На даний час лікарю оголошено підозру за попередньою кваліфікацією, оскільки досудове розслідування триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх фактичних обставин та скерування обвинувального акту до суду.

У разі доведеності вини лікарю загрожує покарання до 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до 3 років.
24.07.2019 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter