Кіберполіція викрила 30-річного черкащанина, який за допомогою викрадених баз даних робив онлайн-покупки

Працівники Київського управління кіберполіції спільно зі слідчими поліції Черкащини викрили 30-річного мешканця Черкас у використанні викрадених реквізитів банківських карток та персональних даних громадян.

Працівники кіберполіції провели обшук у квартирі зловмисника. У його помешканні виявили велику кількість цифрової техніки, яка призначалася для продажу, комп’ютерну техніку, а також сканкопії документів підставних осіб, на ім’я яких надсилалися міжнародні бандеролі.
Кіберполіція викрила 30-річного черкащанина, який за допомогою викрадених баз даних робив онлайн-покупки

Встановлено, що за час таких оборудок чоловік отримав близько 200 міжнародних посилок на одному поштовому відділенні. Під час проведення подальших слідчих дій буде встановлено усіх осіб, які стали його жертвами. Враховуючи те, що серед потерпілих були не тільки громадяни України, а і іноземці, наразі працівники кіберполіції надсилають міжнародні запити до різних країн, аби встановити усіх потерпілих.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу комп'ютерів, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України.
22.07.2019 13:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter