У Золотоноші судитимуть жителя Кіровоградської області за побиття та спробу грабежу жінки

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом грабежу, поєднаного з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Кіровоградської області, 28.05.2019, перебуваючи на проїжджій частині вулиці у м. Золотоноша, ударив ногою в область лівої частини обличчя жінки, відкрито заволодів сумкою темно синього кольору, в якій знаходився мобільний телефон, проте свій злочинний умисел не довів до кінця, з причин, які не залежали від його волі, так як викрадене ним майно було відібрано та повернуто потерпілій свідком, після чого грабіжник зник у невідомому напрямку.

Згодом грабіжника було затримано в порядку ст. 208 КПК України та повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 186 КК України.

При цьому, злодій раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності та маючи не зняту, не погашену судимість на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

На даний час досудове розслідування завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті, грабіжнику покарання у вигляді позбавлення волі від 4 до 6 років.
22.07.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter