На Черкащині кандидати в нардепи масово скаржаться на пошкодження політичної реклами, - Опора

На Черкащині кандидати в нардепи масово скаржаться на пошкодження політичної реклами, - Опора На Черкащині кандидати в народні депутати повідомляють про здійснення наруги над їхніми агітаційними кубами. Невідомі ріжуть, ламають, обмальовують та викрадають конструкції. Як інформує ГО "Опора", двоє кандидатів наразі звернулися в поліцію.

Кандидат по 194 виборчому округу Олександр Згіблов (балотується від «Партії вільних демократів») розповідає ОПОРІ, що три його куби порізано, ще два пошкоджено фарбою та зеленкою.

«Були порізані два мої куби на Митниці. Окрім того, на площі 700-ліття мій куб перевернули догори ногами. Ще є тенденція, що куби розмальовують. Один фарбою, інший – облили зеленкою. Біля 10 школи вирізали моє зображення і вкрали. Дивуюся нашому народу. Думаю, що це роблять одні люди по відношенню до всіх кандидатів», - каже Згіблов.

На 195 виборчому окрузі про пошкодження кубів повідомляють двоє кандидатів – Олександр Савенко (балотується від «Європейської Солідарності») та Лариса Малкова (самовисування)

«13 липня вночі невідомі пошкодили мої агітаційні куби в Чорнобаї та Черкасах. У Чорнобаї – два куби повністю знищені: зламані основи і порвані банери, у Черкасах – на бульварі Шевченка на перехресті з Грушевського - розірваний. Ще один куб, який стояв на колі біля Епіцентру, наступного дня навіть викрали», - розказує Савенко.

«У Черкасах по вулиці Гоголя в нічний час був пошкоджений мій агітаційний куб. З одного боку його ніби якимось ключем розірвали, а із іншого – зрізали обличчя», - коментує Малкова. Опісля у своєму «Фейсбуці» вона повідомила, ще два її куби в Черкасах були викрадені.

Зазначимо, що кандидати Згіблов на Савенко повідомили, що не мають наміру звертатися у поліцію щодо цих інцидентів, натомість кандидатка Малкова каже, що подала заяву до правоохоронних органів.

На 197 окрузі повідомляють про пошкодження агітаційних кубів кандидата в народні депутати Олександра Скічка.

«Точну кількість ми наразі з’ясовуємо, бо по Канівському району куби, наприклад, взагалі викрали. По Золотоніському - повирізували обличчя. У Черкасах – куби частково порізали. Ми звернулися в поліцію з двома заявами», - розказує волонтер зі штабу Скічка Олександр Давиденко.
17.07.2019 17:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter