Черкаська кіберполіція викрила 19-річного хакера

За інформацією ГУНП у Черкаській області, працівниками відділу протидії кіберзлочинам Черкаської області викрили 19-річного жителя Черкаської області який у групах закритого типу та на закритих форумах, реалізував персональну інформацію третіх осіб, щодо логінів та паролів доступу до акаунтів бірж криптовалют, електронних скриньок та соціальних мереж. Персональну інформацію молодик отримував внаслідок «зламу» чужих комп’ютерів шляхом використання шкідливого програмного забезпечення.
Черкаська кіберполіція викрила 19-річного хакера

Під час обшуку виявлено комп’ютерну техніку з записами про персональну інформацію користувачів мережі Інтернет, а також шкідливе програмне забезпечення типу «stealer», «Azor» та «Arkei» які, призначені для ураження комп’ютерної техніки користувачів мережі Інтернет, та дають можливість отримувати віддалений доступ до комп’ютера жертви.

Наразі розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 361-2 (Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації) Кримінального кодексу України. Всю виявлену комп’ютерну техніку вилучено та та направлено на комп’ютерно-технічну експертизу.
05.07.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter