У Черкасах судитимуть чоловіка, який за два місяці викрав 3 автомобілі

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами незаконного заволодіння транспортними засобами.

Досудовим розслідуванням установлено, що однин із мешканців Черкас упродовж 2 місяців поточного року заволодів 3 транспортними засобами. Однак був затриманий працівниками поліції у м. Києві після викрадення одного із автомобілів. Загальна вартість вказаних транспортних засобів згідно проведених у ході досудового розслідування експертиз становить 295 898, 50 грн. На даний час, завдяки оперативним діям працівників правоохоронних органів автомобілі повернуті власникам.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів вищевказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2 ст. 289 Кримінального кодексу України.

Після проведення всіх необхідних слідчих дій процесуальним керівником погоджено та направлено до суду обвинувальний акт для розгляду по суті.

Необхідно також зазначити, що санкція тяжчого зі злочинів, які вчинила зазначена особа, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.
03.07.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter