Прокуратура: Директору черкаського ПП висунуто звинувачення в присвоєнні 140 тис. грн., виділених на ремонт доріг

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб.

Установлено, що директор приватного підприємства, будучи службовою особою, під час виконання робіт по утриманню автомобільних доріг у місті Черкаси склав та видав завідомо неправдиві офіційні документи, внаслідок чого територіальній громаді завдано матеріальної шкоди на суму 140 тис. грн.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів зазначеній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) Кримінального кодексу України.

На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу та перевіряється можлива причетність до вчинення вказаних кримінальних правопорушень посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Санкція тяжчого зі злочинів передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.
02.07.2019 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter