Прокуратура: У Черкасах судитимуть директора ПП за привласнення коштів на ремонті дитсадка

За інформацією Черкаської місцевої прокуратури, встановлено, що директор приватного підприємства С., будучи службовою особою, з метою привласнення коштів місцевого бюджету, за попередньою змовою з фізичною особою-підприємцем М., зловживаючи своїм службовим становищем, достовірно знаючи заплановані обсяги та види будівельних робіт, склав та видав офіційні документи, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо обсягів та видів виконаних робіт, тим самим привласнив, кошти місцевого бюджету на загальну суму близько 70 тис. грн., чим було спричинено матеріальної шкоди охоронюваним державним інтересам на вищевказану суму.

Вказані факти виявлені завдяки спільній співпраці працівників Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області та Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ Національної поліції України.

В ході проведення досудового розслідування приватному підприємцю С. повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч. 1 ст. 366 КК України (складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Разом з цим, Черкаським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області за погодженням з Черкаською місцевою прокуратурою у вказаному кримінальному провадженні повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 191 КК України (пособництво у привласненні, заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб) та ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 366 КК України (пособництво у складанні, видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) фізичній особі-підприємцю М., який здійснював контроль за якістю і об’ємом робіт на об’єкті будівництва.

Наразі у вказаному кримінальному провадженні триває досудове розслідування
27.06.2019 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter