В Уманському районі затримано жінку за збут наркотиків, - прокуратура

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за незаконний збут наркотичних та психотропних засобів.

26 червня в ході слідства працівниками Управління протидії наркозлочинності та слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області під час проведення оперативної закупки, призначеної прокурором, викрито жінку, яка в с. Родниківка Уманського району систематично збувала за грошові кошти особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – опій ацетильований.

Під час обшуку в неї вилучено близько 200 мл наркотичної речовини, мобільні телефони та грошові кошти, які залучалися правоохоронцями для проведення оперативної закупки.

Установлено, що зазначена жінка вже втретє впродовж 2014 – 2019 років притягується правоохоронцями до кримінальної відповідальності за збут наркотиків. На цей час стосовно неї в Черкаському районному суді розглядається кримінальне провадження за ч.ч. 2, 3 ст. 307 КК України.

Зловмисницю затримано в порядку ст. 208 КПК України одразу ж після вчинення нею злочину.
27.06.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter