31-річного черкащанина, який захищав знайомого, судитимуть за вбивство

Черкаською місцевою прокуратурою підтримано належне публічне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно раніше судимого чоловіка за скоєння умисного вбивства.

Встановлено, що 31-річний черкащанин, будучи раніше судимим за скоєння умисного вбивства, під час зустрічі зі своїми знайомими у себе вдома, захищаючи знайомого від бійки в під 'їзді будинку з малознайомим йому чоловіком, умисно наніс супротивнику знайомого три удари ножем в життєво важливі органи.

В результаті зазначених протиправних дій заподіяв потерпілому тяжкі тілесні ушкодження, які є небезпечними для життя в момент їх заподіяння, однак не довів свій злочинний намір, направлений на позбавлення життя іншої людини до кінця з причин, що не залежали від його волі, так як був зупинений свідками події.

Вироком Соснівського районного суду міста Черкаси чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 15, п. 13 ч. 2 ст. 115 КК України та призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.
26.06.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter