Викрито черкащанина, який продавав саморобну горілку через olx.ua та Вайбер, - ДФС

Викрито черкащанина, який продавав саморобну горілку через olx.ua та Вайбер, - ДФС За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області, працівники податкової міліції, які відслідковували підпільну реалізацію алкогольного фальсифікату, викрили черкащанина, що налагодив незаконне виготовлення з метою збуту, зберігання та збут незаконно виготовлених фальсифікованих лікеро-горілчаних напоїв – спирту та горілки (водно-спиртової суміші) у власному домоволодінні.

Вказану реалізацію громадянин також здійснював за допомогою сайту безкоштовних оголошень www.olx.ua мережі інтернет та через створену ним закриту групу у мессенджері вайбер.

За результатами проведення санкціонованого обшуку у приватному будинку, який використовувався у протиправній діяльності, із незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання фальсифіковану підакцизну продукцію на суму 330 тис. 200 гривень: 143 літри спирту орієнтовною вартістю 271 тис. 700 гривень і 325 літрів алкогольних напоїв орієнтовною вартістю 58 тис. 500 гривень.
25.06.2019 19:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter