Під час одержання хабара затримано головного державного інспектора Управління держпраці в Черкаській області

Під час одержання хабара затримано головного державного інспектора Управління держпраці в Черкаській області 18 червня Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки в Черкаській області та слідчими Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області затримано головного державного інспектора Управління держпраці у Черкаській області, яка вимагала та отримала від представника суб’єкта господарювання неправомірну вигоду в розмірі 10 тис. грн. за безпроблемне проведення перевірки з питань додержання законодавства про зайнятість населення й працевлаштування осіб з інвалідністю.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб ) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення затриманій про підозру та обрання запобіжного заходу.
19.06.2019 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter