У Черкасах двоє прокурорів влаштували дебош у ресторані. Призначено службову перевірку

В Черкассах в ресторане "Тарас Бульба" заместитель прокурора области Юрий Ковтун и начальник отдела управления досудебных расследований ГБР Валерий Барабаш, напившись, устроили дебош. При этом Ковтун размахивал предметом, похожим на пистолет. Прокурор области Сергей Овчаренко назначил служебное расследование.

Инцидент произошел 7 июня, когда в ресторане отмечали день рождения Валерия Барабаша, сообщает сайт 18000.

Видео происшествия выложил в Facebook Дмитрий Кухарчук, сопроводив ролик нелицеприятным комментарием: "Очумелые от безнаказанности, бухие в ж*** прокуроры чуть не поубивали посетителей черкасского ресторана".

Дмитро Кухарчук

Очманілі від безкарності, бухущі в сраку прокурори ледь не повбивали відвідувачів Черкаського ресторану.

П‘ятниця, 7 червня. «Тарас Бульба».

У Барбаша, начальника відділу процесуального керівництва по кримінальним справам ДБР прокуратури Черкаської області день народження.

На відео він тримає Ковтуна, заступника голови прокуратури області, який в п‘яному угарі рветься в бій.

Пістолет вдалося забрати, не ясно що воно з ним зробило б...

Я поки що не отримав відео, де це чмо , діставши свій статевий орган намагається помочитися на дівчат, але це справа часу.

Це виродки , що мають стояти на сторожі громадського порядку і розслідувати справи проти злочинців.

У четвер, 13 червня о 12:00 всі, всі , всі небайдужі! Збираємочь біля обласної прокуратури. Вимагаємо відставки Ковтуна, Барбаша і Овчаренко, який є відповідальним за все це кодло.

Максимальний репост!


Кухарчук призвал общественность к пикетированию облпрокуратуры в четверг, 13 июня, с целью потребовать отставки ее руководства.

Между тем прокурор области Сергей Овчаренко сообщил в Facebook о назначении служебного расследования по факту публикации видео. Прокурор утверждает, что его подчиненные не имели при себе оружия, а скандал якобы искусственно раздувается "активистами", подозреваемыми "в ряде уголовных производств".

Сергей Овчаренко

Хочу прокоментувати поширене в мережі інтернет відео зі святкування дня народження одного з працівників прокуратури області.

Попри те, що подіі відбувались у неробочий час, ніхто не мав зброї, а до правоохоронних органів області на сьогоднішній день не надходило жодних заяв про порушення громадського порядку працівниками прокуратури від персоналу чи відвідувачів закладу, вважаю таку поведінку своіх підлеглих неприпустимою.

У зв‘язку з чим ще вчора за цим фактом мною було призначено службове розслідування, за результатами якого, за наявності підстав, матеріали стосовно винних осіб будуть скеровані до Кваліфікаційної дисциплінарної комісії. В той же час окремими «активістами», а по сумісництву підозрюваними у цілому ряді кримінальних проваджень, зі зрозумілих причин штучно роздмухується ситуація, з метою дискредитації правоохоронного органу та отримання політичних дивідентів у переддень виборів. Звертаюсь з проханням до представників засобів масової інформації не поширювати неперевірену інформацію та дочекатись висновків службової перевірки.
12.06.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter