В Умані двох 16-річних дівчат судитимуть за крадіжку з магазину

За інформацією Уманської місцевої прокуратури, за результатами досудового розслідування 24 травня 2019 року затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно двох 16-річних дівчат, які в березні 2019 року, перебуваючи в магазині «Велмарт» в м. Умані, за попередньою змовою між собою, взяли з полиць магазину товарів на загальну суму 368 грн., які помістили до рюкзака однієї з дівчат, який вона тримала на спині, після чого, не розрахувавшись за товар, пройшли через касу магазину та направилися до виходу, однак, свій злочинний умисел не довели до кінця, з причин, які не залежали від їх волі, оскільки були затримані співробітником охорони магазину.

Правова кваліфікація дій обвинувачених досудовим розслідуванням визначена як закінчений замах на таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена групою осіб, тобто кримінальне правопорушення передбачене ч.2 ст.15, ч.2 ст.185 КК України.

Санкцією ч.2 ст.185 КК України передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк.
11.06.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter