У Черкасах зупинено роботу автозаправки, де зафіксовані несанкціоновані витоки газу

Черкаською місцевою прокуратурою в межах здійснення функції процесуального керівництва в кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 273 КК України, разом з слідчим слідчого відділу Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаські області, працівників оперативного управління Головного управління ДФС в Черкаській області, з залученням спеціалістів ПАТ «Черкасигаз» та Управління Державної служби України з питань праці в Черкаській області, проведено огляд діючих на території міста Черкаси автозаправних станцій з метою виявлення випадків витоку газу.

Встановлено, що одне з підприємств, зареєстроване поза межами області, здійснює на території міста Черкаси реалізацію скрапленого газу. При цьому, власниками підприємства не забезпечено герметичність наземних газових установок, внаслідок чого допущено витоки газу, що були зафіксовані спеціальними приладами контролю.

З метою запобігання виникнення небезпеки від працюючих газових установок, крани газових модулів опечатано. На даний час, вирішується питання щодо накладення арешту на відповідне майно та його вилучення.
04.06.2019 17:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter