Ремонтуючи мережу теплопостачання лікарні в Мошнах, директор ПП присвоїв 819 тис. грн., - прокуратура

Черкаською місцевою прокуратурою зібрано достатньо доказів, на підставі яких директору приватного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що підозрюваний, за попередньою змовою з фізичною особою – підприємцем, вніс завідомо неправдиві відомості до офіційних документів з виконання робіт капітального ремонту мережі теплопостачання одного з лікувальних закладів Черкаського району та заволодів коштами місцевого бюджету в розмірі 819 тисяч гривень, чим спричинили матеріальної шкоди охоронюваним державним інтересам в особі Черкаської районної лікарні с. Мошни Черкаського району Черкаської області.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаних злочинів, останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України

Pа вчинення вказаних кримінальних правопорушень передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
04.06.2019 16:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter