Під час одержання хабара затримали головного інженера Черкаського районного РЕМ

Як інформують у Черкаській місцевій прокуратурі, спільними зусиллями Черкаської місцевої прокуратури, Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Управління СБ України в Черкаській області та внутрішньої безпеки обленерго затримано головного інженера Черкаського районного РЕМ під час отримання неправомірної вигоди за безперешкодне погодження проекту та подальше підключення електронних мереж.

Зазначену особу затримано в порядку ст. 208 КПК України на гарячому безпосередньо під час одержання неправомірної вигоди у розмірі 5 тисяч гривень, які вилучено в ході огляду місця події.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про повідомлення особі про підозру та обрання запобіжного заходу.
03.06.2019 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter