У Черкасах за вимагання хабара судитимуть помічника судді Черкаського окружного адміністративного суду

Черкаською місцевою прокуратурою зібрано достатно доказів, на підставі яких помічнику судді Черкаського окружного адміністративного суду повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

Підозрюваний вимагав від представника позивача сплатити грошову винагороду розміром по 300 доларів США за його вплив на прийняття позитивних рішень по 6 справах на користь позивача та сплатити 200 доларів США особисто йому, а всього 2000 доларів США.

Нагадаємо, що незаконні дії помічника судді 31.05.2019 викрито працівниками управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НП України спільно з СВ Черкаського ВП ГУНП в Черкаській області під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Санкція ч. 2 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді штрафу від 750 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.
03.06.2019 15:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter