За хабар затримано службову особу КП «Територіальний центр соціального обслуговування»,- прокуратура

За хабар затримано службову особу КП «Територіальний центр соціального обслуговування»,- прокуратура 3 червня Золотоніською місцевою прокуратурою спільно з працівниками Управління Служби безпеки в Черкаській області та слідчими Золотоніського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області викрито службову особу одного з відділень КП «Територіальний центр соціального обслуговування», яка вимагала та отримала від громадянина грошові кошти за лояльне ставлення адміністрації підприємства до його родичів похилого віку, що перебувають на утриманні територіального центру.

Службовицю затримано безпосередньо під час одержання 17 450 грн., які вилучено правоохоронцями в ході огляду місця події.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.
На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події.
03.06.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter