Прокуратура: Екс-посадовець Черкаської ОДА на чолі "стійкої організованої групи" присвоїв 900 тис. грн. на ремонті школи в Степанках

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами під час виконання капітального ремонту внутрішніх санітарних вузлів у Степанківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради та під час реконструкції окремих об’єктів каналізаційних очисних споруд у м. Чигирин Черкаської області.

Слідством установлено, що колишній посадовець Черкаської обласної державної адміністрації в сфері будівництва організував і очолив стійку організовану групу, метою якої стало заволодіння бюджетними коштами, розпорядником яких виступав підконтрольний чиновнику департамент Черкаської обласної державної адміністрації.

Будучи попередньо зорганізованими, кожен з учасників групи, до якої, окрім посадовця, увійшли керівник і працівники суб’єкта господарювання, який виконував ремонтні роботи та особа, яка здійснювала технічний нагляд, вчинили ряд дій, спрямованих на досягнення єдиного плану, наслідком яких стало завищення вартості робіт й матеріалів на загальну суму майже 900 тис. грн.

Наразі організатору та чотирьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України. На цей час вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Неправомірні дії вказаних осіб викрито прокуратурою Черкаської області спільно з СУ ГУ НП в Черкаській області та УЗЕ в Черкаській області ДЗЕ НП України.
31.05.2019 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter