Канівський суд засудив чоловіка за три крадіжки до 2 років позбавлення волі

Як інформують у Золотоніській місцевій прокуратурі, Канівським міскрайонним судом засуджено чоловіка до позбавлення волі за вчинення крадіжки.

В ході судового розгляду встановлено, що чоловік, умисно, повторно, з корисливих мотивів, розуміючи суспільно небезпечний характер свого діяння, шляхом розбиття віконного скла, проник до магазину, який розташований в м. Канів, Черкаської області та заволодів матеріально-технічними цінностями на загальну суму майже 20 тис. грн.

Він же, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, розуміючи суспільно небезпечний характер свого діяння, переліз через паркан та шляхом злому навісних замків, проник до двох складських приміщень, які належать ПрАТ «Миронівська птахофабрика», звідки таємно викрав обладнання для вирощування птиці на загальну суму майже 20 тис. грн.

Він же, продовжуючи свої злочинні дії, перелізши через паркан проник на територію ТОВ «Канівський механічний завод», звідки таємно викрав матеріально-технічні цінності на загальну суму понад 20 тис. грн.

Чоловік був раніше неодноразово судимим за вчинення злочинів проти власності, маючи не зняту та непогашену судимість на шлях виправлення не став та вчинив новий умисний злочин.

Враховуючи вищевказане, суд, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 3 ст. 185 КК України ( таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинена повторно, поєднана з проникненням у приміщення) до покарання у вигляді 2 років позбавлення волі.
29.05.2019 14:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter