Затримано кількох черкащан і киян, які організували на Київщині нарколабораторію, - прокуратура

Затримано кількох черкащан і киян, які організували на Київщині нарколабораторію, - прокуратура22 травня прокуратурою Черкаської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області в рамках відкритого кримінального провадження проведено низку слідчих дій, спрямованих на документування та припинення незаконної діяльності групи осіб у сфері незаконного обігу наркотичних речовин на території Черкаської та Київської областей.

Встановлено, що група осіб з числа жителів Черкаської та Київської областей, з метою особистого збагачення організували (придбали відповідне обладнання та купували інгредієнти) й утримували на території Київської області спеціально обладнане місце для незаконного виробництва наркотичної речовини – метадону. У подальшому виготовлену наркотичну речовину збували наркозалежним особам на території Черкаської та Київської областей.

У ході проведення спецоперації, яка тривала одночасно у Черкаській та Київських областях, затримано 2 головних членів групи та під час обшуків з незаконного обігу вилучено близько 3 кг метадону загальною вартістю 7 млн. грн., 200 кг прекурсорів, обладнання для виготовлення наркотичних речовин, грошові кошти. Потужності нарколабораторії дозволяли виготовляти до 10 кг метадону на тиждень.

За вказаним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2, ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів), ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.
23.05.2019 12:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter