У Хацьках нетверезий чоловік вбив собаку на очах у дітей

Як інформують у Черкаському прес-клубі, вранці 12 травня у селі Хацьки Черкаського району місцевий житель у нетверезому стані двома пострілами убив безпритульну собаку – на очах у дорослої жінки та 8 маленьких дітей.

- о 9.30 ранку я стояла у себе на подвір'ї – і почула два постріли та крики дітей і крик свого сусіда, - розповідає свідок Анжела Панич. - Вийшовши на дорогу, я побачила переляканих дітей та закривавлену собаку на узбіччі – а поряд з нею всім відомого Васю Бернацького з рушницею. Свого сусіда, який убив собаку на очах у дітей, серед білого дня, з незареєстрованої зброї, у жилому кварталі, де ходять люди та бігають діти. Дякувати Богу що нікого з дітей не зачепило, бо неподалік з усього кутка зібралися діти, грались у хованки… І ці восьмеро дітей побачили цинічне вбивство, та отримали неабиякий переляк…Поліція, що приїхала на виклик, усіх опитала, а Вася втік з рушницею із дому - і надвечір уже розказував всім, що йому «нічого не буде».

- Цю собаку я знаю - її вивезли на звалище, - розповідає Аня Ісаєнко. - Дітки її знайшли та підгодовували, Собака була добродушна и розумна, жила у лісі, приходила у село, малі з нею грались на шляху… Воно й так було бідне, а це взагалі жах якийсь!..

За словами слідчої Черкаського районного відділення поліції Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області Вікторії Мороз, сьогодні у Хацьках працює група з оперативних працівників та дільничного – і, оскільки є свідки та очевидці події все зробили правильно (вчасно викликали поліцію, дали свідчення), є всі шанси довести цю справу до суду.

14.05.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter