Працівника Черкаського інституту пожежної безпеки оштрафовано за неповідомлення в НАЗК про зміни у майновому стані

Працівника Черкаського інституту пожежної безпеки оштрафовано за неповідомлення в НАЗК про зміни у майновому стані За участю прокурора Черкаської місцевої прокуратури розглянуто адміністративний матеріал відносно провідного фахівця відділу персоналу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля НУЦЗУ.

В судовому засіданні встановлено, що особа без поважних причин не повідомила НАЗК про суттєві зміни у майновому становищі, отримавши у власність об’єкт нерухомості вартістю понад 400 тисяч гривень, чим вчинила адміністративне правопорушення пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, а саме: не повідомлення або несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

В судовому засіданні суб'єкт адміністративного корупційного правопорушення вину визнав в повному обсязі. Обставини скоєного правопорушення не заперечував.

За результатами розгляду зазначеного протоколу Соснівським районним судом особу визнано винною у вчиненні правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу.
10.05.2019 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter