У Христинівському районі судитимуть чоловіка за розголошення таємниці удочеріння

За інформацією Уманської місцевої прокуратури, до суду направлено обвинувальний акт за розголошення таємниці удочеріння.

Досудовим розслідування встановлено, що житель Христинівського району в січні 2019 року, діючи умисно та цілеспрямовано, перебуваючи в одній зі шкіл м.Христинівка, шляхом поширення відомостей про ученицю цієї школи, розголосив таємницю удочеріння всупереч волі удочерителя, пояснюючи, що з дитиною бажають познайомитись її рідні сестри, в результаті чого працівники вказаної школи дізналися про факт удочеріння цієї дитини.

Дії чоловіка кваліфіковано за ч.1 ст.168 КК України – розголошення таємниці усиновлення (удочеріння) всупереч волі усиновителя (удочерителя).

Наразі Христинівським відділом Уманської місцевої прокуратури обвинувальний акт відносно зловмисника затверджено та скеровано до суду.

Санкція ч. 1 ст. 168 КК України передбачає покарання у виді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 240 годи, або виправні роботи на строк до 2-х років.
10.05.2019 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter