40-річній черкащанці за вбивство співмешканця загрожує 10 років позбавлення волі, - прокуратура

Під процесуальним керівництвом Черкаської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження небезпечне для життя в момент заподіяння, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 40 – річна жінка, в результаті конфлікту, який виник раптово на ґрунті особистих неприязних стосунків зі своїм співмешканцем, діючи умисно, протиправно та цілеспрямовано, реалізуючи свій злочинний умисел, направлений на спричинення тілесних ушкоджень, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх протиправних дій, нанесла потерпілому два удари в життєво важливі органи, чим спричинила тяжкі тілесні ушкодження чоловіку за ознакою небезпеки для життя, що спричинили смерть потерпілого.

Встановивши наявність достатніх доказів у вказаному кримінальному провадженні, зазначеній особі повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

На даний час процесуальним керівником погоджено обвинувальний акт, який направлено до суду для розгляду по суті.

За вчинене зловмисниці загрожує покарання до десяти років позбавлення волі.
03.05.2019 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter