Підозрюваних в убивстві Василя Сергієнка суд залишив під вартою ще на 60 діб (відео)

Чотирьох підозрюваних у вбивстві корсунського журналіста та громадського активіста Василя Сергієнка залишили під вартою ще на 60 діб. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

Судді задовольнили клопотання прокуратури. Водночас адвокати підозрюваних подали апеляційні скарги, де вимагають змінити запобіжний захід на будь-який не пов'язаний із триманням під вартою.

Зазначається, що судове засідання тривало на підвищених тонах – судді не раз доводилося робити зауваження захисникам через порушення порядку та навіть вимикати одному з адвокатів мікрофон. Тож судді звернулися до кваліфікаційно-дисциплінарних комісій Полтавської, Київської та Донецької областей щодо притягнення порушників до дисциплінарної відповідальності.

"Я вважаю, що всі звинувачення – це повна нісенітниця, брехня і марення, вони абсолютно безпідставні, я вимагаю, щоб мене відпустили додому", – заявив підозрюваний.

"Це стандартна технологія групи адвокатів Шадріна – затягувати засідання, зривати засідання, міняти колегії суду, міняти суд", – каже друг родини вбитого.

Нагадаємо, 5 років тому Василя Сергієнка побили та викрали з двору власного будинку. Вже наступного дня його знайшли в лісі – мертвим, зі слідами тортур. Посмертно йому надали звання Героя України.
03.05.2019 10:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter