Апеляційний суд Черкаської області скасував виправдальний вирок жителю Чорнобаю, який з ножем напав на знайомого

Апеляційний суд Черкаської області скасував виправдальний вирок жителю Чорнобаю, який з ножем напав на знайомого Ухвалою апеляційного суду Черкаської області за апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок Чорнобаївського районного суду Черкаської області від 19.03.2018, яким громадянина К. визнано невинуватим і виправдано через не доведення, що в його діях є склад кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством), ч. 1 ст. 162 (порушення недоторканості житла) Кримінального кодексу України.

Органом досудового розслідування громадянин К. обвинувачується в тому, що він 20.03.2017, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з мотивів неприязних відносин, протиправно зайшов на територію домоволодіння жителя Чорнобаївського району та тримаючи в правій руці ніж, погрожував останньому вбивством з нанесенням удару в область правого плеча, у результаті чого спричинив потерпілому тілесні ушкодження. У подальшому, потерпілому вдалося припинити незаконні дії зловмисника та викликати працівників поліції.

У результаті судового розгляду кримінального провадження стосовно громадянина К. 19.03.2018 Чорнобаївським районним судом ухвалено виправдувальний вирок, який оскаржено в апеляційному порядку прокурором, який здійснював повноваження прокурора в кримінальному провадженні у формі процесуального керівництва досудовим розслідуванням.

Участь в апеляційному розгляді вказаного кримінального провадження брали прокурори відділу підтримання обвинувачення в суді прокуратури області.
За результатами апеляційного розгляду, зазначене вище реабілітуюче рішення стосовно К. скасовано, та з огляду на допущені порушення кримінального процесуального закону під час судового розгляду, призначено новий розгляд кримінального провадження у суді першої інстанції.
19.04.2019 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter